Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu

Organizm

Otyłość u mężczyzn – jak powinno wyglądać odchudzanie faceta?

odchudzanie

Nadwaga to problem, który dotyka około 50% cywilizowanej społeczności. Najnowsze badania pokazują, że nadal przybywa osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Co więcej, trend ten ma się utrzymywać przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest prowadzenie niezdrowego trybu życia. Brak aktywności fizycznej, przy jednoczesnej wysokokalorycznej, niezdrowej diecie – to musi się tak skończyć.

Otyłość u mężczyzn

Budowa anatomiczna mężczyzn sprawia, że otyłość u Panów objawia się nieco inaczej, aniżeli ma to miejsce u Pań. Mężczyźni nie tyją proporcjonalnie na całym ciele. Większość Panów boryka się z tzw. otyłością brzuszną, określaną mianem „brzucha piwnego”.

Tzw. brzuch piwny to nic innego jak nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w jednym miejscu. Niekoniecznie ma związek z piciem złotego trunku.

Odchudzanie mężczyzn

Wbrew pozorom, odchudzanie u mężczyzn przebiega tak samo jak w przypadku Pań. Nieprawdą jest to, że mężczyźni powinni większą uwagę skupiać na ćwiczeniach brzucha.

Proces redukcji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha następować będzie w takim samym tempie. Wszak, ćwiczenia „na brzuch” zwykle mają to do siebie, że wpływają na rozbudowę włókien mięśniowych, a nie redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta odchudzająca dla faceta

Co jeść, aby schudnąć? Jak powinien wyglądać jadłospis mężczyzn? Odpowiedź na te pytania jest banalnie prosta. Dieta odchudzająca dla faceta powinna być:

  • Pełnowartościowa
  • Zbilansowana
  • Zdrowa
  • Wysokiej jakości

Spełniający powyższe kryteria jadłospis będzie efektywny, bezpieczny i przede wszystkim zdrowy. Przestrzegamy przed wykorzystywaniem jakichkolwiek diet o charakterze głodówkowym, gdyż zwykle skutkują one efektem jojo.

Reasumując, odchudzanie w przypadku płci męskiej przebiega podobnie jak w przypadku odchudzania kobiet. Procesy takie jak trening, dieta czy suplementacja mają podobną formę. Jedyną różnicą jest gromadzenie się tkanki tłuszczowej w jednym miejscu – w okolicach brzucha. Nie ma to jednak wpływu na sposoby odchudzania.

Istotna rola suplementacji – dlaczego warto postawić na Green Barley Plus?

Jednym z najpopularniejszych środków na odchudzanie w ostatnim czasie jest Green Barley Plus, czyli zielony jęczmień w tabletkach. Czy działa? O to, jakiś czas temu zapytaliśmy naszych czytelników. Przedstawiamy nadesłane opinie.

Karolina, 37 lat, Wrocław
Zastosowałam Green Barley Plus z nadzieją, że odchudzanie stanie się nieco wygodniejsze. Początkowo wydawało mi się, że to nie działa, ale z czasem tempo odchudzania naprawdę się rozkręcało. Z całego serca polecam wszystkim niezdecydowanym.

Czas odchudzania: 3,5 miesiąca | Ilość zredukowanych kilogramów: 10,7kg

Michał, 26 lat, Gdańsk
Green Barley Plus nie był pierwszym wspomagaczem mojego odchudzania. Wcześniej stosowałem kilka bardziej znanych suplementów, których nazwy nie zamierzam wymieniać, bo po prostu są nieskuteczne. W opozycji do nich z całą pewnością jest zielony jęczmień. Jako jedyny preparat faktycznie przyczynił się do mojego odchudzania.

Czas odchudzania: 6 miesięcy | Ilość zredukowanych kilogramów: 18kg

Sławomir, 44 lata, Zamość
Na wstępie pragnę zauważyć, że do tej pory niezbyt przychylnie stosowałem jakiekolwiek suplementy diet. Żona zawsze wynajdowała mi „cudowne” specyfiki, które tak jak podejrzewałem były „picem na wodę”. Do czasu… zastosowania Green Barley Plus. To preparat, który faktycznie działa, gdyż pozwolił mi schudnąć prawie 15 kilogramów w naprawdę szybkim tempie!!

Czas odchudzania: 3 miesiące | Ilość zredukowanych kilogramów: 14,5kg

Powyższe opinie to tylko część z tego co do nas dotarło. Co ciekawe, nie otrzymaliśmy ani jednej negatywnej recenzji, co mówi samo za siebie. Green Barley Plus to obecnie najlepsza oferta dla osób trudniących się odchudzaniem.

Redukcja zbędnych kilogramów to proces, który bez wątpienia nie może być określony mianem łatwego. Wszak, dieta czy trening na odchudzanie to zadania wymagające zaangażowania i dyscypliny. Na całe szczęście, medycyna bezustannie pracuje nad wygodniejszym rozwiązaniem. Tzw. suplementy diet mają na celu zwiększyć tempo redukcji tkanki tłuszczowej.

Bibliografia:

Leave a Reply