Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu

Organizm

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc? Skuteczna dieta, dobry trening i sprawdzona suplementacja

odchudzanie

Redukcja zbędnych kilogramów to proces, który wymaga samodyscypliny i regularności. Trudno jest bowiem schudnąć ulegając jakimkolwiek pokusom.

Chcesz schudnąć? Kluczowy krok za Tobą!

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich trzydziestu lat, liczba osób borykających się z nadwagą wzrosła dwukrotnie? To statystyka, która mrozi krew w żyłach. Tym bardziej, że otyłość coraz częściej okazuje się przyczyną zgonów. Szacuje się, że każdego roku na skutek otyłości i powikłań z niej wynikających umiera około 3 miliony osób.

Chcesz schudnąć i obniżyć poziom tkanki tłuszczowej w organizmie? Świetnie. Pierwszy, najważniejszy krok za Tobą – masz chęci. Zgodnie z powiedzeniem „chcieć to móc” jesteś na naprawdę dobrej drodze.

Nie mniej jednak, jak większość – chciałabyś/chciałbyś, aby odchudzanie miało łagodny, mało wymagający przebieg. Czy jest to możliwe?

Jeszcze kilka lat temu odpowiedź na te pytanie mogła być jedna i brzmieć „nie”. Dzisiaj, sytuacja ma się nieco inaczej. Wszak, medycyna oferuje coraz to skuteczniejsze rozwiązania na nadwagę.

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc?

Odchudzanie powinno sprowadzać się zawsze do postawionego celu. Jednym z takowych może być np. „redukcja 5 kg w miesiąc”. Jak tego dokonać? Co zrobić, aby chudnąć w takim tempie?

Redukcja pięciu kilogramów w miesiąc jest jak najbardziej realnym celem. Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że zaangażowanie w odchudzanie powinno wówczas stać na absolutnie najwyższym poziomie.

Aby schudnąć, musimy w pierwszej kolejności zadbać o zmianę nawyków żywieniowych. Dieta odchudzająca powinna być prawidłowo zbilansowana i zdrowa. Należy bezwzględnie zadbać o to, by była również pełnowartościowa. Absolutnie, nie należy korzystać z tzw. głodówek, czyli diet o obniżonym bilansie kalorycznym. Bardzo często skutkują one efektem jojo i osłabieniem organizmu.

Redukcja 5 kilogramów na miesiąc wymusza na nas nie tylko zmiany żywieniowe. Konieczne jest również zadbanie o aktywność fizyczną, tudzież trening o charakterze odchudzającym. Forma ćwiczeń nie ma zbyt dużego znaczenia. Istotna jest intensywność oraz ogólnorozwojowość. Tętno powinno wynosić około 70% max HR. Objętość treningowa powinna być nie mniejsza niż 45 minut/sesja. Tygodniowo można realizować od czterech do siedmiu sesji.

Tempo odchudzania w wysokości 5 kg na miesiąc sprawia, że zmuszeni zostajemy także do skorzystania z suplementów diet. Preparaty na odchudzanie pozwalają bowiem na zwiększenie efektywności treningu i diety. Niekiedy ich efektywność jest na tyle duża, że tempo odchudzania zostaje dwukrotnie zwiększone.

Do najskuteczniejszych preparatów na odchudzanie z całą pewnością można zaliczyć: Green Barley Plus.

Green Barley Plus to suplement diety, który cieszy się naprawdę sporą popularnością. Ten suplement diety oparty jest na dwóch niezwykle skutecznych składnikach, a mianowicie – kwasie hydroksyctrynowym oraz błonniku witalnym.

Zielony jęczmień w połączeniu z garcinią cambogią daje ekstremalne efekty jeśli chodzi o redukcje kilogramów. Pacjenci stosujący Green Barley Plus chwalą się rezultatami oscylującymi w granicach 1-2 kilogramów na tydzień.

Co więcej, Green Barley Plus to także wsparcie dla odporności (wysoka zawartość witaminy C oraz beta karotenu) i sił witalnych. Jest w pełni bezpieczny (nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych). Może być stosowany dosłownie przez każdego.

Rekomendowany jest przez wielu farmaceutów, lekarzy, dietetyków i ekspertów do spraw żywienia. Jego efektywność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Leave a Reply