Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu

Organizm

Chcę schudnąć 1 kilogram w tydzień. Czy to możliwe?

jak schudnąć

Osób, które są niezadowolone z własnej sylwetki stale przybywa. Według badań z 2017 roku, nawet 55% Polaków deklaruje chęć zmiany swojej figury. W 2015 roku było to o dziesięć procent mniej (45%).

Prawdopodobnie wynika to z faktu, iż coraz gorzej się odżywiamy, a nasz tryb życia jest zautomatyzowany i siedzący. Podejmowanie aktywności fizycznej jest znacznie mniej popularne. Coraz częściej jadamy w barach typu „fast-food”, co przekłada się na problemy z nadwagą.

Chcę schudnąć!

„Chcę schudnąć!” to słowa wypowiadane przez bardzo dużą liczbę Polaków. Chęci stanowią podstawę, ale nie wystarczą. Kluczowe jest zaangażowanie i samodyscyplina.

Odchudzanie jest bowiem procesem trudnym, złożonym i wymagającym. Wymaga cierpliwości – wszak, efekty nie przychodzą natychmiastowo.

1 kilogram w tydzień – realne?

Wiele osób za cel stawia sobie redukcję w postaci 1 kilograma na tydzień. To realne, ale całkiem spore wyzwanie. Na całe szczęście – medycyna i jej badania pozwalają na stosowanie coraz to efektywniejszych rozwiązań.

Redukcja kilogramów zachodzi dzięki aktywności fizycznej. Wszak, to właśnie ruch generuje zapotrzebowanie energetyczne (doprowadza do spalania materiału energetycznego, a następnie materiału zapasowego). Dlatego też, jest absolutnie kluczowym elementem odchudzanie.

Jednakże, aby aktywność fizyczna miała jakikolwiek sens, musimy zadbać również o odpowiednią dietę. W końcu, dostarczając zbyt dużo materiału energetycznego, trening może być niedostateczny, aby spalić tkankę tłuszczową (materiał zapasowy). Dieta powinna mieć bilans obniżony o maksymalnie 200-300 kcal.

Co więcej, uzupełnieniem diety i treningu mogą być suplementy. Preparaty na odchudzanie oddziałują na pracę układu trawiennego – przyśpieszają metabolizm, oczyszczają jelita z toksyn. Zalecamy wybierać środki cieszące się dobrymi opiniami i recenzjami. Wszak, wiele preparatów jest po prostu nieskuteczna. Najefektywniejsze są środki oparte na błonniku, kwasie chlorogenowym i kwasie hydroksycytrynowym.

Odchudzanie za każdym razem wygląda inaczej!

Redukcja zbędnych kilogramów może mieć różny przebieg. Wszystko zależy od wielkości nadwagi, predyspozycji oraz chęci. Dla jednych najlepszym rozwiązaniem jest dieta, dla drugich trening. Jeszcze inni szukają efektywności w suplementach diety.

W dzisiejszych czasach, proces odchudzania może być znacznie wygodniejszy. Wszak, niektóre środki nie tylko wspomagają dietę, czy trening, ale są skuteczne same w sobie. Jednym z preparatów na odchudzanie, który działa niezależnie od diety i treningu jest Green Barley Plus.

Green Barley Plus – skuteczne rozwiązanie na redukcję kilogramów

Tajemnicą wysokiej skuteczności Green Barley Plus jest skład tego preparatu. Wszak, skład tego środka oparty jest nie na jednej silnej substancji, a dwóch. Mowa o:

  • Błonniku witalnym (źródło: liście zielonego jęczmienia)
  • Kwasie hydrokscytrynowym (źródło: owoce garcinia cambogia)

Green Barley Plus to preparat, który jest bardzo pozytywnie opiniowany. Dobre oceny zbiera również od dietetyków, lekarzy czy farmaceutów. Dzieje się tak nie tylko za sprawą efektywności, ale także pełnego bezpieczeństwa stosowania oraz gwarancji braku efektu jojo.

Green Barley Plus działa najefektywniej w asyście diety i treningu. Nie mniej jednak, dowiedziono, że nawet bez wyżej wymienionych elementów, produkt cechuje wysoka skuteczność.

Podsumowanie

Za chorobę XXI wieku bardzo często uważa się nadwagę. Nie ma w tym nic, co mogłoby zaskakiwać – wszakże, problem związany z nadmierną ilością kilogramów dosięga blisko 50% cywilizowanej społeczności. Czego jest to wynikiem? Przede wszystkim, do czynników warunkujących musimy zaliczyć niezdrowe, nieregularne odżywianie oraz siedzący, zautomatyzowany tryb życia.

Nadwaga stanowi nie tylko defekt kosmetyczny. Jest również zagrożeniem dla zdrowia – zwiększa ryzyko chorób układu krążenia i serca. Z tego też względu, jej eliminacja to nie tylko „opcja”, ale obowiązek.

Leave a Reply